I Niedziela Wielkiego Postu, dnia 18 lutego 2024 r.

1. Rozpoczynamy czas parafialnych rekolekcji wielkopostnych, które głosi Innocenty Kiełbasiewicz z Górek Wielkich. Prosimy dla niego i za wszystkich uczestników rekolekcji o światło Ducha Św., modlimy się też za ks. Mikołaja, który będzie głosił rekolekcje szkolne w naszej i kilku innych parafiach. Rekolekcje szkolne w naszej parafii będą w dniach 11-13 marca.
  2. Od poniedziałku do środy zapraszamy na Msze św. z naukami rekolekcyjnymi o g. 7 i 17, na nauki stanowe zapraszamy po wieczornych Mszach – w poniedziałek dziewczęta i kobiety, we wtorek młodzież męską i mężczyzn; szczegółowy program rekolekcji jest w gablotce i biuletynie.
  3. Dziś o g 15 w sali domu spotkań będzie powtórzony przez naszą dziecięcą grupę teatralną spektakl „Obecny. Jezus oczami bł. Carla Acutisa”. Zapraszamy chętnych, którzy jeszcze tego przedstawienia nie oglądali.
  4. Dziś o g. 15,45 zapraszamy na pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, które będzie głosił diakon Piotr Kania posługujący w parafii śś. Piotra i Pawła w Skoczowie.
  5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Drogi krzyżowej w piątek o g. 17 (przedtem modlitwa wypominkowa za zmarłych).
  6. Spotkania formacyjne: we wtorek o g. 19 spotkanie formacyjne wspólnoty św. Bogurodzicy, w piątek po wieczornej Mszy św. – kręgu biblijnego, w sobotę po rannej Mszy św. – Apostolatu Maryjnego. W przyszłą niedzielę na g. 11,30 zapraszamy dzieci, zwłaszcza przygotowujące się do I Komunii św. z rodzicami.
  7. Dziękujemy mieszkańcom ul. Morcinka 3 za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty i dekorację. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 5.
    Dziękujemy za dziś składane ofiary na pokrycie kosztów ogrzewania.
  8. W środę podczas Mszy św. na zakończenie rekolekcji – kolekta na potrzeby wspólnoty zakonnej, gdzie posługuje o. Innocenty.