II Niedziela Wielkiego Postu, dnia 25 lutego 2024 r.

1. Dziś o g. 15,45 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, które głosi w tym roku diakon Piotr Kania.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Drogi krzyżowej w piątek o g. 17 (przedtem modlitwa wypominkowa za zmarłych). Po rannej Mszy św. w piątek także będzie Droga Krzyżowa.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy do odnowienia życia sakramentalnego. Okazja do Spowiedzi codziennie pół godziny przed nabożeństwem, dla dzieci i młodzieży w piątek od g. 16. Dzieci i młodzież zapraszamy też do udziału w Drodze Krzyżowej i we Mszy św. szkolnej. W piątek zapraszamy też do udziału w całodziennej i całonocnej adoracji Najświętszego Sakramentu. W sobotę na g. 6,15 zapraszamy do modlitwy wynagradzającej za wstawiennictwem Niepokalanego Serca NMP. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od g. 8.
  4. W przyszłą sobotę i niedzielę członkowie Caritas parafialnego do puszek będą zbierać ofiary na świąteczną pomoc dla potrzebujących. Polecamy Waszej ofiarności tę akcję charytatywną.
  5. Dziękujemy mieszkańcom ul. Morcinka 5 za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty i dekorację. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 7.
    Przy bocznym wyjściu prasa katolicka, a także do nabycia paschaliki w akcji Caritas.
    Zapraszamy do kawiarenki parafialnej po Mszy św. o g. 9,30,
    a do biblioteki parafialnej we wtorek po wieczornej Mszy św.