Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, dnia 26 listopada 2023 r.

Zapraszamy do kawiarenki parafialnej po Mszy św. o g. 9,30; biblioteka czynna we wtorek po wieczornej Mszy św.
Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Od tego tygodnia można już w zakrystii nabywać świece wigilijne i opłatki świąteczne.

1. Dziś zapraszamy na nieszpory niedzielne o g. 16. Dziś możemy zyskać odpust zupełny, odmawiając pobożnie Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi i spełniając zwykłe warunki odpustu. Dziś w diecezjach obchodzony jest także Światowy Dzień Młodzieży.
    2. O g. 18 dziś spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej.
    3. W czwartek na nabożeństwo o g. 16,20 i Mszę wieczorną zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.3.Obchody liturgiczne tygodnia:
    - w czwartek – święto św. Andrzeja Apostoła;
    - w pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do odnowienia życia sakramentalnego; Spowiedź św. o g. 16 szczególnie dla dzieci i młodzieży, których też zapraszamy na Mszę szkolną o g. 17; zachęcamy też do udziału w adoracji Najświętszego Sakramentu (całodziennej i całonocnej);
    - w pierwszą sobotę na g. 6,15 zapraszamy na nabożeństwo i Mszę wynagradzającą czcicieli Matki Bożej; od g. 8 – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.
  1. W piątek rozpoczynają się w naszej parafii Warsztaty Muzyki Liturgicznej, zapraszamy na uroczystą Mszę św. w przyszłą niedzielę o g. 11,30, która będzie zwieńczeniem owoców tego dzieła, polecamy także jeszcze raz całe dzieło waszej modlitwie i ofiarności.
  2. Bóg zapłać mieszkańcom ul. Morcinka 24 za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty; w przyszłą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 26 i 18. Dziękujemy za ofiary ub. niedzieli na inwestycyjne potrzeby parafii.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent i nowy rok liturgiczny.