I Niedziela Adwentu, dnia 3 grudnia 2023 r.

1. Dziś zapraszamy na nieszpory niedzielne o g. 16.
  2. Od poniedziałku do czwartku zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w roratach o g. 6,50 W piątek (ze względu na święto) zapraszamy dzieci na g. 17. Prosimy o przyniesienie lampionów, dzieci także o włączanie się w konkursy.

- We wtorek zapraszamy na comiesięczną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Początek spotkanie modlitewnego o g. 19, o 19,30 Msza św., potem adoracja i modlitwy wstawiennicze.
    W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy do modlitwy o nowe powołania do służby Bożej; na wieczorną Mszę św. i spotkanie po Mszy św. w kawiarence zapraszamy wspólnotę mężczyzn św. Józefa;
    w czwartek także po wieczornej Mszy św. w bibliotece spotkanie dla osób zapisanych na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.
  3. Obchody liturgiczne tygodnia:

- w poniedziałek –  wspomnienie św. Barbary;
    w środę – św. Mikołaja, w czwartek   - św. Ambrożego;
- w piątek obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP; Msze św. w naszym kościele o g. 7, 12 i 17. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Na wieczorną Mszę św. szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z rodzicami; po tej Mszy św. zapraszamy do domu spotkań na spektakl teatralny „Obecny. Jezus oczami bł. Carla Acutisa”;
- w przyszłą niedzielę modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy Kościół na Wschodzie.

1. Dziś kończą się w naszej parafii Warsztaty Muzyki Liturgicznej; dziękujemy ks. Mikołajowi za ich zorganizowanie, dziękujemy prowadzącym, uczestnikom i ofiarodawcom tego dzieła.

5. Bóg zapłać mieszkańcom ul. Morcinka 26 i 18 za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty; w przyszłą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 28.