XXXIII Niedziela zwykła, dnia 19 listopada 2023 r.

1. Dziś zapraszamy na nieszpory niedzielne o g. 16.
    2. Obchody liturgiczne tygodnia:
    - w poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego;
    - we wtorek – Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny (to także dzień imienin Biskupa seniora Janusza Zimniaka, którego obejmujemy modlitwą;
    - w środę – wspomnienie św. Cecylii dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu kościelnego;
    - w piątek – świętych męczenników narodu wietnamskiego Andrzeja Dung-Laca i Towarzyszy.

3. .  Spotkania formacyjne:

- we wtorek o g. 19 – wspólnota św. Bogurodzicy;
- w piątek po wieczornej Mszy św.:  – młodzieżowa wspólnota Effatha w domu spotkań,
a w kawiarence – krąg biblijny;
- w sobotę o g. 10 – schola dziecięco-młodzieżowa;
a w domu spotkań w sobotę od g. 10 – dzień skupienia dla wspólnoty św. Bogurodzicy;
- w przyszłą niedzielę o g. 18 na probostwie – spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej.
W sobotę o g. 14 w kościele NSPJ w Bielsku-B. uroczysta Msza św. z ustanowieniem nowych lektorów - ministrantów Słowa Bożego dla naszej diecezji.

1. Trwają zapisy na Warsztaty Muzyki Liturgicznej (1-3 grudnia w naszej parafii, zapisy przez stronę internetową); ponawiamy też prośbę o pomoc w realizacji tego dzieła przez podzielenie się produktami – ciastkami, słodyczami, sokami itp. (w zamkniętych opakowaniach), a w dniach poprzedzających warsztaty przez upieczenie ciast; polecamy całe dzieło waszej modlitwie i ofiarności.
  2. Bóg zapłać mieszkańcom ul. Morcinka 23 za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty; w przyszłą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 24.
    Dziękujemy za ofiary (3561 zł) ub. niedzieli na pomoc świąteczną dla potrzebujących z naszej parafii i za dziś składane ofiary na inwestycyjne potrzeby parafii.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu obchodzony jest w diecezjach Światowy Dzień Młodzieży.