Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XXXII Niedziela zwykła, dnia 12 listopada 2023 r.

  1. Dziś nieszpory niedzielne o g. 16.

    2. Obchody liturgiczne tygodnia:

- w poniedziałek wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski;
- w piątek – św. Elżbiety Węgierskiej; w tym dniu oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji 3 piątku miesiąca – zapraszamy na nabożeństwo o g. 16,15 i na Mszę popołudniową z uczczeniem relikwii św. Faustyny;
- w sobotę – św. Karoliny Kózkówny;3. .  Spotkania formacyjne w tym tygodniu mają:
- we wtorek o g. 19 – wspólnota św. Bogurodzicy (w domu spotkań),
- w środę po wieczornej Mszy św.  – koła koronkowe (w bibliotece),
- w sobotę o g. 10 – schola dziecięco-młodzieżowa (w bibliotece)
w sobotę po wieczornej Mszy św. – nauka przed chrztem (w kościele).

  1. U progu Adwentu w dniach 1-3 grudnia odbędą się w naszej parafii Warsztaty Muzyki Liturgicznej; chętnych zapraszamy do udziału (zapisy przez stronę internetową); wszystkich już teraz zachęcamy do udziału w uroczystej Mszy św. 3 grudnia o g. 11,30, która uwieńczy dzieło Warsztatów. Zwracamy się także z prośbą o pomoc w realizacji tego dzieła przez podzielenie się produktami – ciastkami, słodyczami, sokami itp. (w zamkniętych opakowaniach), a w dniach poprzedzających warsztaty przez upieczenie ciast; polecamy całe dzieło waszej modlitwie i ofiarności i dziękujemy za dobroć, życzliwość i wasze wielkie serce. Wszelkie potrzebne informacje – u ks. Mikołaja.
  2. Bóg zapłać mieszkańcom ul. Morcinka 22 za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty; w przyszłą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 23.

    6. Dzisiaj członkowie Caritas parafialnego zbiorą do puszek przed kościołem ofiary na pomoc świąteczną dla potrzebujących z naszej parafii. Polecamy waszej ofiarności tę coroczną akcję charytatywną.Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa