Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XXII Niedziela zwykła, dnia 3 września 2023 r.


1.Od dzisiejszej niedzieli Msza wieczorna będzie o g. 16,30. Na g. 16 zapraszamy do udziału w nieszporach.
Msze św. w tygodniu codziennie o g. 7 i 17; kancelaria także jest już czynna w zwykłych godzinach. Można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.

  1. Na Mszę inaugurującą nowy roku szkolny zapraszamy dzieci szkolne, młodzież, nauczycieli, rodziców i wychowawców w poniedziałek o g. 17. Od g. 16 – Spowiedź św. dla uczniów z kl. IV-VIII (dla tych, którzy nie byli w I piątek). Dzieci klas pierwszych prosimy o przyniesienie tornistrów i przyborów szkolnych do pobłogosławienia. Po tej Mszy św. na spotkanie zapraszamy służbę liturgiczną (także chętnych do grona kandydatów).

3.We wtorek zapraszamy ze wspólnotą św. Bogurodzicy zapraszamy o g. 19 na comiesięczną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy św. adoracja i modlitwy wstawiennicze.

  1. W środę 20 września odbędzie się pielgrzymka autokarowa do Rychwałdu. Informacje i zapisy w zakrystii do 10 września.
  1. Spotkania formacyjne:
    - w piątek rozpoczyna się formacja przygotowująca kandydatów do Bierzmowania. Uczniów klas ósmych i osoby ze starszych roczników, które jeszcze nie przystąpiły do Bierzmowania, a chcą w tym roku się przygotować – zapraszamy na Mszę św. o g. 17 w piątek i na spotkanie w salce po Mszy św.;
    - od września planujemy powstanie nowych wspólnot formacyjno-modlitewnych: małżeństwa zapraszamy do tworzenia nowego kręgu, a indywidualne osoby do włączenia się w grupę biblijną; pierwsze spotkanie obu grup odbędzie się w sobotę o g. 16 w salce na probostwie; w czasie spotkań będziemy rozważać Słowo Boże, głębiej poznawać Boga i Jego miłość do nas.

6.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty mieszkańcom Międzyświecia; w kolejną sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 3.


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa