Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XXI Niedziela zwykła, dnia 27 sierpnia 2023 r.

 1. Liturgiczne obchody tygodnia:
  - w poniedziałek wspomnienie św. Augustyna;
  - we wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
 2. We wtorek o g. 5 z parkingu przy sklepie wyjazd na pielgrzymkę do sanktuariów Wielkopolski.
  Natomiast w środę 20 września planowana jest przez Klub Seniora 1-dniowa pielgrzymka autokarowa do Rychwałdu. Informacje i zapisy w zakrystii do 10 września.
 1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do odnowienia życia sakramentalnego. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed Mszą św., a w piątek od g. 16 – wtedy szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież, także do udziału we Mszy św. i przyjęcie Komunii wynagradzającej w tym dniu. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pierwszopiątkowym i pierwszosobotnim oraz do udziału w adoracji całodziennej i całonocnej w piątek.
  Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną – w sobotę od g. 8.

  Msza na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie w poniedziałek 4 września o g. 17.
 1. Od piątku kancelaria będzie czynna w zwykłych godzinach. Będzie można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. W niedzielę i święta w pierwszej kolejności będą przyjmowane intencje za żywych.
 1. Od września planujemy powstanie nowych wspólnot formacyjno-modlitewnych: nowego kręgu małżeństw oraz grupy biblijnej, do której zapraszamy szczególnie osoby samotne. Pierwsze spotkanie obu grup będzie w sobotę 9 września o g. 16.

6.Dziękujemy za ofiary ub. niedzieli na inwestycyjne potrzeby parafii. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty mieszkańcom ul. Górny Bór 8b i domów prywatnych; w kolejną sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców Międzyświecia.

Przy bocznym wyjściu z kościoła – prasa katolicka, a także do nabycia są kalendarze ścienne „Gościa Niedzielnego”.
Dzisiaj jeszcze Msza wieczorna o g. 19, od przyszłej niedzieli Msza wieczorna będzie o g. 16,30.


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa