Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XVI Niedziela zwykła, dnia 23 lipca 2023 r.

  1. W sobotę zakończyły się w Skoczowie Igrzyska Dziecięce - „Kid’s Games”. Dziękujemy za udział w nich wszystkim uczestnikom, a także prowadzącym, organizatorom, wolontariuszom i ofiarodawcom tego dzieła.
  2. Obchody liturgiczne tygodnia: w poniedziałek wspomnienie św. Kingi, we wtorek święto św. Jakuba apostoła; w środę wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców Najświętszej Maryi Panny, w sobotę – świętych: Marii, Marty i Łazarza.

  3. Jeszcze w tym tygodniu można zapisać się na pielgrzymkę autokarową do sanktuariów Wielkopolski w dniach 29-31 sierpnia (szczegóły w gablotce i w zakrystii).
  1. Rodzicom, którzy w nadchodzącym roku szkolnym chcą przygotować w naszej parafii dzieci do I Komunii św. prosimy – jeśli tego jeszcze nie uczynili – do odebrania w zakrystii deklaracji zgłoszenia dziecka.
  1. W sobotę po wieczornej Mszy św. i po każdej Mszy w przyszłą niedzielę będziemy błogosławić pojazdy i kierowców; i jak co roku zachęcamy z tej okazji kierowców do wzięcia udziału w akcji MIVA Polska „1 gr. za 1 km bezpiecznej jazdy”, z której dochód przeznaczony jest na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

    6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty mieszkańcom ul. Górny Bór 3; w kolejną sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 4.
  1. Dziękujemy za ofiary ub. niedzieli na inwestycyjne potrzeby parafii – pokrycie kosztów remontów na probostwie i w domu spotkań.

 


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa