Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XV Niedziela zwykła, dnia 16 lipca 2023 r.

1. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w czasie wakacji we wtorki, czwartki i soboty od g. 16 do 17, w piątek od 15 do 17, w pierwsze piątki – adoracja całodzienna. W piątki lipca przed Mszą św. odmawiamy litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa.
2. Obchody liturgiczne: we wtorek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, w czwartek – bł. Czesława, w sobotę – święto św. Marii Magdaleny.
3. Dziś rozpoczynają się Igrzyska Dziecięce - „Kid’s Games” - kolejna edycja tego ekumenicznego wydarzenia w Skoczowie łącząca zajęcia sportowe i artystyczne z poznawaniem Ewangelii; uczestników i prowadzących obejmujemy naszą modlitwą.

Zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia Igrzysk dziś w niedzielę na Rynku skoczowskim o g. 16; uroczystość będzie poprzedzona Grą miejską dla rodzin o g. 14. Uroczystość zakończenia Igrzysk będzie w sobotę o g. 15 na stadionie miejskim w Skoczowie. Na to wydarzenie również zapraszamy całe rodziny.
4. W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji trzeciego piątku miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o g. 16,15 i na Mszę św. o g. 17 z uczczeniem relikwii św. Faustyny.
5. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy do biblioteki na spotkanie formacyjne Koło Koronkowe, a w sobotę po rannej Mszy św. do domu spotkań – członków Apostolatu Maryjnego. 6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty mieszkańcom ul Morcinka 34 i 36; w kolejną sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 3.
7. Dziękujemy za ofiary dzisiejsze na inwestycyjne potrzeby parafii – pokrycie kosztów remontów na probostwie i w domu spotkań.
8. W sobotę o g. 18 w bibliotece spotkanie dla zapisanych na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i tych, którzy chcą się jeszcze zapisać. Proszę przynieść paszporty.


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa