Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, dnia 20 listopada 2022 r.

  1. Dziś zapraszamy do udziału w nieszporach niedzielnych i w uroczystym dziękczynnym nabożeństwie ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata o g. 16,00. Dziś można zyskać odpust zupełny odmawiając pobożnie Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi i spełniając zwykłe warunki odpustu.
  2. Dziś w obchodzony jest w diecezjach Światowy Dzień Młodzieży. W naszej diecezji obchody rozpoczną się dziś o g. 15 w kościele Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Bielsku-Białej. 
  1. Spotkania formacyjne: we wtorek o g. 19 – wspólnota św. Bogurodzicy; w czwartek o g. 16,20 – Apostolstwo Dobrej Śmierci; w piątek po wieczornej Mszy św. – spotkanie dla rodziców ministrantów i kandydatów do służby liturgicznej ołtarza oraz spotkanie wspólnoty młodzieżowej, w sobotę po rannej Mszy św. – Apostolat Maryjny, o g. 9 – liturgiczna służba ołtarza, o g. 10 – schola dziecięco-młodzieżowa.
  2. Liturgiczne obchody tygodnia: - w poniedziałek – wspomnienie Ofiarowania NMP (pamiętamy w tym dniu o Biskupie Seniorze Januszu Zimniaku obchodzącym imieniny); we wtorek św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej; w czwartek – świętym męczenników narodu wietnamskiego Andrzeja Dung-Laca i Towarzyszy.

5.W przyszłą niedzielę rozpoczyna się adwent i nowy rok liturgiczny. Podczas Mszy św. o g. 11,30 posługiwać będzie schola dziecięco-młodzieżowa, do służby dopuszczeni będą kandydaci na ministrantów.

  1. Bóg zapłać za ofiary na inwestycyjne potrzeby parafii – budowę organów, w przyszłą sobotę i niedzielę po Mszy św. członkowie Caritas parafialnego przeprowadzą zbiórkę na paczki świąteczne dla potrzebujących z naszej parafii.
    7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 19, w najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 21.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa