II Niedziela zwykła, dnia 16 stycznia 2022 r.

1. Dziś o g. 16 zapraszamy dziś do udziału w nieszporach kolędowych.
  2. Spotkania formacyjne w tym tygodniu: we wtorek o g. 19 – spotkanie wspólnoty św. Bogurodzicy; w piątek o g. 18 - młodzieżowej wspólnoty Effatha, w sobotę o g. 9,30 – służby liturgicznej, o g. 10,30 - scholi dziecięcej.
  3. W dniach 18 – 25 stycznia w całym Kościele przeżywać będziemy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
    - Liturgiczne obchody tygodnia: w poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego opata (w Kościele w Polsce jest to także Dzień Judaizmu), w środę – wspomnienie św. Józefa Pelczara, w piątek – św. Agnieszki (w tym dniu z racji trzeciego piątku miesiąca oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu, zapraszamy na nabożeństwo o g. 16,15 i Mszę św. z uczczeniem relikwii św. Faustyny);
    - w piątek szczególną modlitwą otaczamy nasze babcie, a w sobotę dziadków;
    - zgodnie z decyzją Papieża Franciszka przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Słowa Bożego.
  4. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. które już przepracowały z rodzicami drugą część materiałów formacyjnych, proszę, by do zakrystii przyszły w ciągu najbliższych dni z rozwiązanym hasłem i odebrały kolejny upominek.
  5. Zakończyły się kolędowe odwiedziny duszpasterskie rodzin. Dziękujemy za wspólne modlitwy, rozmowy, świadectwo wiary, okazywaną gościnność i ofiary składane przy tej okazji.
  6. Bóg zapłać mieszkańcom Morcinka 28 za sprzątanie kościoła i ofiarę na dekorację świąteczną, W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 30.
    Dziękujemy za dzisiejsze ofiary zbierane przez członków rad parafialnych - na wyposażenie naszego kościoła w organy.