Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Chrztu Pańskiego, dnia 9 stycznia 2022 r.

 

  1. Dziś o g. 16 zapraszamy dziś do udziału w nieszporach kolędowych.
  2. Także w tym tygodniu podczas Mszy św. rannej i popołudniowej obejmujemy modlitwą wszystkich mieszkańców ulic, bloków, w których w tym dniu są odwiedziny duszpasterskie. Zachęcamy do udziału w modlitwie przedstawicieli tych rodzin.
  3. W środę rozpoczynają się w naszej parafii spotkania formacyjne „Wolni, aby kochać”. Więcej informacji i sposób zapisu – w gablotce i na stronie internetowej parafii. Pozostałe spotkania w tym tygodniu: we wtorek o g. 19 – spotkanie wspólnoty św. Bogurodzicy; w piątek o g. 18 - młodzieżowej wspólnoty Effatha, w sobotę o g. 9,30 – służby liturgicznej, o g. 10,30 - scholi dziecięcej, o g. 18 – nauka przed chrztem (liturgia chrzcielna w niedzielę o g. 11,30).
  4. W piątek obchodzimy Dzień migranta i uchodźcy.
  5. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o g. 9,30. Dzieci, które już przepracowały z rodzicami drugą część materiałów formacyjnych, proszę, by do zakrystii przyszły w ciągu najbliższych dni z rozwiązanym hasłem i odebrały kolejny upominek.
  6. Bóg zapłać mieszkańcom Morcinka 26 za sprzątanie kościoła i ofiarę na dekorację świąteczną, W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 28.
    W przyszłą niedzielę kolekta zbierana przez członków rad parafialnych będzie przeznaczona na wyposażenie naszego kościoła w organy.
    Składamy serdeczne podziękowania dzieciom i przygotowującej je katechetce p. Dorocie za przeprowadzenie akcji Kolędników Misyjnych. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim osobom, które tak ofiarnie wsparły już po raz piąty akcję Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci „Kolędnicy misyjni”. Zebrano 3187 zł, które zostaną przekazane na wsparcie dzieci w Azji Środkowej.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa