Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XXVII Niedziela zwykła, dnia 3 października 2021 r.

  1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe o g. 16. Do licznego udziału w nabożeństwa różańcowych (tak ważnej modlitwy w naszej parafii choćby z racji jej tytułu) w tygodniu zapraszamy o g. 17. Prosimy o włączenie się grup w prowadzenie rozważań i modlitw w poszczególne dni: w poniedziałki – dzieci, we wtorki – ADŚ, w środy – wspólnota św. Bogurodzicy, w czwartki – dzieci przed I Komunią św., w piątki – młodzież i LSO, w soboty – róże różańcowe i Apostolat Maryjny, w niedziele – kręgi małżeńskie i całe rodziny parafii.
  2. W poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.
  3. We wtorek zapraszamy na comiesięczną Msze św. z modlitwą o uzdrowienie. Początek spotkania o g. 19, o 19,30 – Msza św., po niej adoracja i modlitwy wstawiennicze.
  4. W tym tygodniu przypadają ważne obchody dla naszej parafii: we wtorek wspomnienie
    św. s. Faustyny Kowalskiej (w tym dniu po każdej Mszy św. – uczczenie relikwii św. Faustyny), w środę – uroczystość rocznicy (trzeciej już) poświęcenia naszego kościoła czyli tzw. kiermasz, w czwartek – uroczystość NMP Różańcowej, patronki parafii (w tym dniu przypada też w naszej parafii wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu - zapraszamy od rannej Mszy św. do 16,45, Różaniec w tym dniu rozpocznie się 15 minut wcześniej, zakończymy go uroczystym Te Deum); zewnętrzną uroczystość odpustową będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę – uroczystą sumę o g. 11,30 będzie celebrował i Słowo Boże będzie głosił przez cały dzień ks. Rafał Jakubiec wikary z parafii św. Marii Magdaleny w Cieszynie. Podczas sumy oprawę muzyczną ubogaci orkiestra dęta Gloriette, a podczas Mszy św. o g. 9,30 zaśpiewa chór z parafii śś. Piotra i Pawła w Skoczowie Laudate Dominum.  Zapraszamy w tym tygodniu do szczególnie intensywnej modlitwy za naszą parafię.
  1. Bóg zapłać za ofiary na Seminarium Duchowne. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić 21 Dzień Papieski. Do puszek będą zbierane ofiary na fundusz stypendialny.

Bóg zapłać mieszkańcom  ul. G. Bór  i Parkowej za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców Międzyświecia.


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa