Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XXVI Niedziela zwykła, dnia 26 września 2021 r.

  1. Zapraszamy dziś na nieszpory o g. 16.
  2. W tym tygodniu obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, we wtorek – św. Wacława, w środę - święto archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek – wspomnienie św. Hieronima, w piątek  - św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w sobotę – świętych Aniołów Stróżów.
  3. W tym tygodniu przypadają – pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca – uwielbiamy Najświętsze Serce Pana Jezusa i oddajemy cześć Najświętszej Maryi Pannie w znaku Jej Niepokalanego Serca. Zachęcamy do odnowienia życia sakramentalnego. Spowiedź św. dla uczniów klas V-VII – w czwartek od g. 16, dla dzieci klas IV, kandydatów do Bierzmowania i młodzieży w piątek od g. 16, dla dorosłych codziennie pół godziny przed nabożeństwem. W piątek na wieczorną Mszę św. zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież. W piątek zapraszamy też na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu, adoracja będzie też trwałą całą noc z piątku na sobotę. W sobotę na ranną Mszę św. i nabożeństwo zapraszamy czcicieli Matki Bożej. Od g. 8 w sobotę będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną – prosimy chorych zgłosić w zakrystii.
  4. W piątek rozpoczyna się październik, miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w tygodniu o g. 17, w niedziele o g. 16. W piątek podczas Mszy św. wieczornej dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają poświęcone różańce.
  5. Od piątku do niedzieli będzie prowadzony w naszej parafii kurs—rekolekcje dla dorosłych „Nowe Życie”.
  6. Bóg zapłać za ofiary ub. niedzieli na inwestycyjne potrzeby parafii – na wyposażenie naszego kościoła w organy oraz na Diecezjalne Radio Anioł Beskidów. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na Seminarium Duchowne.

Bóg zapłać mieszkańcom  ul. G. Bór 8b za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców domów prywatnych przy ul. G. Bór  i Parkowej.
________________________________


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa