Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, dnia 4 kwietnia 2021 r.

 

  1. Dziś o g. 16 uroczystymi nieszporami wielkanocnymi kończymy obchód Świętego Triduum Paschalnego. Po nieszporach dziś 2 Msze św. – o g. 16, 30 i o g. 18.
  2. Trwa oktawa Wielkanocy. Każdy z ośmiu pierwszych dni okresu wielkanocnego obchodzi się w liturgii jako uroczystość. W Poniedziałek Wielkanocny zapraszamy do udziału we Mszy św. według porządku niedzielnego.
  3. We Wtorek Wielkanocny dodatkowa Msza św. o g. 19 – comiesięczna Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
  4. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego, któremu oddamy cześć w przyszłą niedzielę. Rozpoczniemy wtedy Tydzień Miłosierdzia. Jest to zarazem święto patronalne Caritas. Składka w tym dniu przeznaczona jest na cele charytatywne. Modlitwę nowenny będziemy odmawiać na zakończenie adoracji przed wieczorną Mszą św.
  5. Bóg zapłać mieszkańcom domów prywatnych przy ul. G. Bór  i Parkowej za sprzątanie kościoła  i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania mieszkańców Międzyświecia.
  6. Dziękujemy za wspólne przeżywanie najświętszych dni w roku, za udział w nabożeństwach oraz za osobiste indywidualne trwanie przy Jezusie na adoracji. Szczególne podziękowanie kierujemy do służby kościelnej, do ks. Przemka, animatorów i całej służby liturgicznej oraz wszystkich osób, które zadbały o piękny wystrój kościoła, o przygotowanie ciemnicy i Bożego Grobu , i o godną oprawę liturgiczną wszystkich celebracji.


Naszym Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia,
by w świetle wielkanocnego poranka popatrzyli z nową nadzieją
na siebie wzajemnie, na swoje sprawy i swoją przyszłość,
a każde spotkanie z Jezusem Zmartwychwstałym w modlitwie,
Bożym Słowie, sakramentach i w drugim człowieku niech uzdalnia nas
do odważnego dzielenia się Jego Prawdą.

duszpasterze


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa