Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XVI Niedziela zwykła, dnia 19 lipca 2020 r.

 1. Liturgiczne obchody tygodnia:
  w poniedziałek – wspomnienie bł. Czesława;
  w środę – święto św. Marii Magdaleny;
  w czwartek – święto św. Brygidy współpatronki Europy;
  w piątek – wspomnienie św. Kingi;
  w sobotę – święto św. Jakuba Apostoła; patronem tego dnia jest również św. Krzysztof, patron kierowców i podróżujących, dlatego po wieczornej Mszy św. w sobotę i po każdej Mszy św. w przyszłą niedzielę będziemy błogosławić samochody i inne pojazdy mechaniczne, będzie także okazja włączyć się w akcję misyjną MIVA Polska „1 gr za 1 km bezpiecznej jazdy”, by pomóc w zakupie środków transportu przez polskich misjonarzy.
 2. W sobotę po porannej Mszy św. – zapraszamy członków Apostolatu Maryjnego na spotkanie do salki.
 3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 30. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania mieszkańców ul. Morcinka 32. Dziękujemy osobom angażującym się w różne prace dla naszej wspólnoty, szczególnie ostatnio za prace porządkowe na probostwie i przy utwardzaniu drogi obok kościoła.
 4. Dziękujemy wolontariuszom - młodzieży także z naszej parafii - zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie igrzysk dla dzieci "Kid's Games".
 5. Dziękujemy za ofiary dziś składane na potrzeby inwestycyjne parafii (malowanie probostwa i planowane ocieplanie pozostałych ścian domu spotkań). W przyszłą niedzielę – kolekta na Seminarium Duchowne.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa