Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XV Niedziela zwykła, dnia 12 lipca 2020 r.

 

  1. Dziękujemy neoprezbiterowi Adrianowi Moskale za jego dzisiejszą posługę Słowa w naszej parafii, za udzielane prymicyjne błogosławieństwo. Życzymy mu obfitych darów Ducha Św. do pełnienia misji Chrystusa.
  2. Liturgiczne obchody tygodnia: w poniedziałek wspomnienie pustelników śś. Andrzeja Świerada i Benedykta, w środę św. Bonawentury, w czwartek - NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej), w sobotę św. Szymona z Lipnicy .
  3. W poniedziałek zapraszamy na kolejne czuwanie fatimskie, by modlić się w intencjach wynagradzających, o ducha pokuty, o pokój w świecie, za nasze rodziny i za ojczyznę. Program czuwania fatimskiego: g. 17 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego; od 17,45 do 20 – Różaniec wszystkie części (prowadzą róże różańcowe); 20,15 – Msza św. z procesją wokół kościoła, 21,00 – Apel Jasnogórski. Zachęcamy do licznego udziału.
  4. W tym tygodniu przypada też trzeci piątek miesiąca, dzień, w którym oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. Zapraszamy na nabożeństwo o g. 16 i Mszę św. o g. 17 z rozważaniem nt. największego przymiotu Boga.
  5. W przyszłą niedzielę o g. 11,30 będzie liturgia chrzcielna oraz błogosławienie rocznych dzieci. Nauka przed chrztem w sobotę o g. 18 w kościele.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 28. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania mieszkańców ul. Morcinka 30.
  7. Dziękujemy za ofiary dziś składane na potrzeby bieżące parafii. Bóg zapłać za ofiary ub. niedzieli na organizację igrzysk dziecięcych „Kid’s Games”, które rozpoczną się w Skoczowie w poniedziałek. Obejmijmy także naszą modlitewną troską to ewangelizacyjne dzieło podejmowane przez chrześcijan różnych wyznań w naszym mieście.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa