I Niedziela Wielkiego Postu, dnia 1 marca 2020 r.

1. Dziś o g. 15,45 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, które będzie głosił ks. Witold Zahraj z Cieszyna.
  2. W środę przypada święto św. Kazimierza Królewicza.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży w czwartek i piątek od g. 16, dla dorosłych codziennie przed Mszą św., odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od g. 8. W czwartek modlimy się za powołanych do służby Bożej i o nowe powołania z naszej parafii, w piątek po rannej Mszy św. – nabożeństwo ku czci Bożego Serca, a po nim adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 16,45. Na g. 17 zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po Drodze Krzyżowej na Mszę św. szkolną.
  4. Spotkania formacyjne:
    - dziś o g. 18 – spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej na probostwie;
    - we wtorek o g. 19 – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie;
    - w środę o g. 19,15 – Msza św. dla wspólnoty Matek w Modlitwie;
    - w czwartek po Mszy św. wieczornej – spotkanie dla rodziców z dziećmi z kl. III c i III d;
    -  w piątek po Drodze Krzyżowej i Mszy szkolnej – spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania;
    - w sobotę o g. 9,30 spotkanie służby liturgicznej, a o g. 10,30 spotkanie scholi dziecięcej;
  1. W piątek o g. 17 – zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej , przedtem o g. 16,50 – wypominki za zmarłych (wypominki można składać w zakrystii).
  2. Zaproszenia:
    - są jeszcze miejsca na pielgrzymkę parafialną do sanktuarium w Rychwałdzie w sobotę 21 marca, zapisy w zakrystii;
    - trwają zapisy (na stornie internetowej i w zakrystii )na kurs „Nowe Życie” w dniach 27-29 marca w naszej parafii;
    - od 2 marca do 5 kwietnia będą trwać zapisy na VIII Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach (najbliższe miejsca zapisów to Cieszyn, parafia św. Jerzego i Jasienica), szczegóły na plakatach i stronie faustyna.bielsko.pl
  3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Górny Bór 7. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła mieszkańców ul. Górny Bór 8b.
    Dziękujemy za ofiary na potrzeby diecezji. W przyszłą niedzielę – kolekta na bieżące potrzeby parafii. Po Mszy św. ofiarą do puszek wspieramy dzieci Afryki (dzieło misyjne Ad gentes).