Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Życzenia świąteczne, Boże Narodzenie 2019

„Chrystus nam się narodził, pokłońmy się Jemu…
Nie trzeba szukać Pana z daleka,
bo jest przed nami i tu nas czeka,
On na ołtarzu jest utajony,
który z Dziewicy był narodzony…”
                                   (z Jutrzni Bożonarodzeniowej)

        Wszystkim naszym Parafianom i drogim Gościom życzymy, by święta Bożego Narodzenia były czasem zachwytu nad Bogiem tak bliskim, że chce z naszych serc czynić Betlejem i ponownie w nas się narodzić.


       Niech przyjęcie Zbawiciela do naszych serc zaowocuje pragnieniem życia na miarę dziecka Bożego, niech wzmocni świadomość ucznia Jego Miłości i rozpala do głoszenia Dobrej Nowiny wśród codzienności
.
         
Niech pokój, który przynosi nowonarodzony Jezus rozkwita w naszych rodzinach, niech umacnia mocnych, podnosi słabych i przygnębionych, niech błądzącym pomaga odnajdywać drogę do Prawdy, która wyzwala.

Serdeczne życzenia świąteczne z Bożym błogosławieństwem składają duszpasterze
ks. Zbigniew Macura i  ks. Przemysław Guzior


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa