Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XXXII Niedziela zwykła, dnia 10 listopada 2019 r.

  1. Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne o g. 16.
  2. W poniedziałek obchodzimy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Modlimy się w intencjach naszej Ojczyzny. Na Mszę św. za Ojczyznę o g. 8 (nie będzie w tym dniu Mszy o g. 7) zapraszamy przedstawicieli różnych grup społecznych, szkoły, zakładów pracy i wszystkich, którym drogie są sprawy naszego kraju.
  1. We wtorek o g. 19 – na spotkanie formacyjno-modlitewne zaprasza wspólnota św. Bogurodzicy, w środę zapraszamy seniorów na spotkanie po Mszy św. wieczornej.
  2. W piątek oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca. Zapraszamy na g. 16 na nabożeństwo oraz o g. 17 na Mszę z oddaniem czci relikwiom św. Faustyny.
  1. Od piątku do niedzieli kandydaci do Bierzmowania będą przeżywać swoje rekolekcje ewangelizacyjne. Młodzież i prowadzącą ekipę obejmijmy nasza modlitwą.
  2. W przyszłą niedzielę na g. 9,30 zapraszamy na Mszę św. dzieci, szczególnie przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. O g. 11,30 w przyszłą niedzielę – liturgia chrzcielna, nauka przed chrztem w sobotę o g. 18 w kościele.
  3. W sobotę 23 listopada w kościele św. Melchiora w Brennej Lachach odbędzie się całodniowe czuwanie modlitewne dla naszego dekanatu w ramach diecezjalnej peregrynacji relikwii św. Melchiora. Szczegółowy program czuwania jest na plakacie w gablotce. Zapraszamy do licznego udziału. Osoby, które chcą pojechać zamówionym autobusem na czuwanie dzieci i młodzieży (wyjazd o g. 9,30) lub na czuwanie wspólnot parafialnych (wyjazd g.13,30) albo na Mszę św. i wieczór uwielbienia (wyjazd 17,30) prosimy, by zapisać się w zakrystii.
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 18. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła mieszkańców ul. Morcinka 19. Dziś po każdej Mszy św. członkowie parafialnego zespołu Caritas będą zbierać datki na przygotowanie żywnościowych paczek świątecznych dla potrzebujących w naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary dziś składane za bieżące potrzeby parafii, w przyszłą niedzielę członkowie rad parafialnych zbiorą ofiary na wyposażenie kościoła w kolejne stacje Drogi Krzyżowej.

 


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa