Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XXIX Niedziela zwykła, dnia 20 października 2019 r., Niedziela Misyjna

 Zapraszamy dziś całe rodziny na g. 16,00 do licznego udziału w nabożeństwie różańcowym. Zapraszamy do licznego udziału dzieci, młodzież i dorosłych w codziennych nabożeństwach różańcowych o g. 17. Dziękujemy osobom zaangażowanym w prowadzenie rozważań. W Tygodniu Misyjnym podczas nabożeństw szczególnie będziemy pamiętać o intencjach misyjnych.

  1. W środę o g. 15 MOPS w Skoczowie organizuje dla seniorów spotkanie w naszym domu spotkań. Zapraszamy.
  2. W przyszłą niedzielę dzieci wraz z p. katechetką zaproszą na kiermasz misyjny po każdej Mszy św. i o g. 15,30 na inscenizację misyjną i nabożeństwo, które przygotowują. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na pomoc polskim misjonarzom w Boliwii.
  3. Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej i Stowarzyszenie „Akademia Nie z Tej Ziemi” pod patronatem Biskupa Diecezjalnego i Prezydenta Miasta Bielska-Białej zapraszają na koncert charytatywny „Oczy Etiopii”, 30 października o godz. 18.00 w Bielskim Centrum Kultury. Wystąpi Magda Anioł wraz z Zespołem i zaprezentuje widowisko muzyczne inspirowane tajemnicami Różańca Świętego. Utwory z najnowszej płyty „Odmawiam” to medytacje różańcowe w pięknej muzycznej formie. Bilety-cegiełki na koncert w cenie 40 zł do nabycia w Bielskim Centrum Kultury i biurze Caritas.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 13. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła mieszkańców ul. Morcinka 15.
  5. Bóg zapłać za ofiary w ub. niedzielę składane na potrzeby parafii i ofiary z kiermaszu ciast oraz dziś zbierane przez członków rad parafialnych ofiary przeznaczone na stacje Drogi Krzyżowej.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa