Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, dnia 21 kwietnia 2019 r.

  1. Każdy dzień Oktawy Wielkanocy ma rangę uroczystości Pańskiej. W Poniedziałek Wielkanocny zapraszamy na Msze św. w porządku niedzielnym (w tym dniu składka przeznaczona jest na uczelnie katolickie), w pozostałe dni wszystkich dysponujących czasem zapraszamy na g. 7 lub 17. W piątek w Oktawie nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. We Wtorek Wielkanocny w kościele św. Jana Chrzciciela w Brennej modlimy się w intencji kapłanów naszego dekanatu skoczowskiego w ramach konwentu wielkanocnego. Msza św. o g. 19,15. Zapraszamy chętnych do tej modlitwy.
  3. Spotkania formacyjne: w czwartek o 16,20 na nabożeństwo i Mszę św. zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, po Mszy wieczornej w czwartek – spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z rodzicami, w sobotę po rannej Mszy św. – spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  4. Przyszła niedziela to święto Miłosierdzia Bożego, który rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. W tym dniu o g. 15 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.
  5. Dziękujemy za ofiary składane przy okazji nabywania palm i za dziś składane ofiary na cele inwestycyjne parafii (wyposażenie kościoła w stacje Drogi Krzyżowej). Dziękujemy służbie liturgicznej, kościelnej, organistom, scholi za przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego, a także zaangażowanym w prowadzenie adoracji, nabożeństw, za każdą chwilę przy Panu Jezusie, za każde świadectwo wiary – Bóg zapłać.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie i przygotowanie dekoracji osobom ze wspólnoty św. Bogurodzicy i służby liturgicznej, a także mieszkańcom ul. Morcinka 18. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła mieszkańców ul. Morcinka 19.
  7. W zakrystii można zapisywać się na organizowane przez naszą parafię pielgrzymki autokarowe: na Jasną Górę wraz z dziećmi komunijnymi 22 maja i na trzydniową pielgrzymkę do sanktuariów Dolnego Śląska 1-3 lipca.

 


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa