Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

VII Niedziela zwykła, dnia 24 lutego 2019 r.

  1. Dziś na g. 16 zapraszamy do udziału w nieszporach niedzielnych.
  1. Od tego tygodnia kancelaria parafialna będzie czynna w zwykłych godzinach, codziennie też będą Msze św. rano wieczorem.
  2. We wtorek o g. 19 kolejne spotkanie kursu Alfa w domu spotkań.
  1. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Wszystkich zachęcamy do odnowienia życia sakramentalnego. Spowiedź św. dla dzieci w czwartek o g. 16, dla młodzieży w piątek o g. 16. Msza szkolna dla młodzieży, dzieci praktykujących pierwsze piątki miesiąca w piątek o g. 17. Po Mszy św. – spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania. W piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. W sobotę zapraszamy czcicieli Matki Bożej na Mszę św. wynagradzającą o g. 7 i po niej na nabożeństwo różańcowe. W sobotę od g. 8 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Prosimy zgłosić chorych w zakrystii.
  2. Od przyszłej niedzieli po Mszy św. o g. 7,30 i 9,30 w domu spotkań będzie czynna kawiarenka parafialna. Zachęcamy do skorzystania z okazji do wspólnej rozmowy i budowaniu więzi przy kawie, herbacie, słodyczy. Chętnych do posługi dyżurujących wolontariuszy w poszczególne niedziele prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub u p. Justyny.
  1. W przyszłą niedzielę – ostatnią przed Wielkim Postem – rozpoczniemy popołudniową adoracją nabożeństwo czterdziestogodzinne, nabożeństwo w duchu ekspiacyjnym, wynagradzającym.
  1. Od 25 lutego do 31 marca będą trwały zapisy na Pieszą pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Łagiewnik. Zachęcamy do udziału. Szczegóły na plakacie w gablotce i na stronie internetowej faustyna.bielsko.pl. Zapisy będą prowadzone za pośrednictwem internetu oraz w wyznaczonych miejscach (najbliżej w Bielsku w księgarni św. Rity przy dworcu PKS i w Cieszynie w parafii św. Jerzego).
  1. Dziękujemy za ofiary ub. niedzieli – 4465 zł na pokrycie kosztów wymiany pieca c.o. w domu spotkań oraz za dziś składane ofiary na bieżące potrzeby parafii.
  2. Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Międzyświecia. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 3.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa