Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XXIX Niedziela zwykła, dnia 28 października 2018 r.

Przy wyjściu z kościoła – prasa katolicka (GN, Niedziela z relacją o poświęceniu naszego kościoła), są także do nabycia: „Historia parafii MB Różańcowej w Skoczowie i pamiątkowe kubki na jubileusz parafii.W zakrystii można też zamawiać wywieszone w gablotce zdjęcia z poświęcenia kościoła.

  1. Dziś zapraszamy całe rodziny do udziału w nabożeństwie różańcowym o g. 16. Codziennie zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych o g. 17.
  1. Liturgiczne obchody tygodnia: w poniedziałek wspomnienie św. Jana Pawła II, we wtorek – św. Józefa Bilczewskiego.
  1. Spotkania formacyjne w tym tygodniu: we wtorek o g. 19 na spotkanie modlitewne zaprasza wspólnota św. Bogurodzicy, w środę po wieczornej Mszy zapraszamy na spotkanie członków parafialnego zespołu Caritas, w piątek po wieczornej Mszy św. – spotkanie młodzieżowej wspólnoty Effatha, w sobotę po rannej Mszy św. – spotkanie Apostolatu Maryjnego, o g. 9,30 zapraszamy kandydatów do liturgicznej służby ołtarza, na g. 10,30 – spotkanie oratorium i scholi.
  1. Dziś po każdej Mszy św. dzieci z p. katechetką Dorotą zapraszają do sali domu spotkań na kiermasz misyjny, z którego dochód będzie przeznaczony na pomoc polskim misjonarzom w Boliwii. Po Mszy o g. 9,30 w salce będzie też można wysłuchać kilku piosenek w wykonaniu wokalisty Damiana Ślusarczyka.
  2. Dziękujemy za ofiary na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży w ub. niedzielę – Dzień Papieski (1060 zł) oraz za dziś składane ofiary na inwestycyjne potrzeby parafii. Bóg zapłać za  sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 19. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 21.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa