XXV Niedziela zwykła, dnia 23 września 2018 r.

W biuletynie parafialnym można się już zapoznać z planem rekolekcji przed uroczystością poświęcenia kościoła i z harmonogramem całej uroczystości.

1. Spotkania formacyjne: we wtorek o g. 19 na adorację Najświętszego Sakramentu w kościele zaprasza wspólnota ewangelizacyjno- modlitewna św. Bogurodzicy, w piątek po wieczornej Mszy – spotkanie młodzieżowej wspólnoty Effatha, w sobotę po rannej Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego w salce pod probostwem.
  2. W tym tygodniu obchodzimy m.in.: w poniedziałek święto Rocznicy poświęcenia katedry bielskiej, w sobotę – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  3. W poniedziałek o g. 18 w Sali Pod Pegazem odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców gminy Skoczów organizowane w ramach priorytetowego rządowego programu „Czyste Powietrze”.

W czwartek na skoczowskim rynku od g. 10 do 16 odbędzie się akcja krwiodawstwa. Serdecznie w imieniu HDK i PCK zapraszamy do pięknego daru serca.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 15. W tym tygodniu, w sobotę od g. 8,30 prosimy o pomoc w gruntownym sprzątaniu kościoła nie tylko mieszkańców ul. Morcinka 17, ale też innych chętnych.
    Dziękujemy za ofiary ub. niedzieli na poświęcenie kościoła  oraz na radio diecezjalne Anioł Beskidów.
  2. Nasza parafia organizuje dziękczynną pielgrzymkę autokarową do sanktuarium Matki Bożej Piekarskiej 20 października w sobotę. Zapisy w zakrystii. Koszt ok. 25 zł (dzieci gratis – szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św.).