Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XXIV Niedziela zwykła, dnia 16 września 2018 r.

  1. Spotkania formacyjne: we wtorek o g. 19 na spotkanie zaprasza wspólnota ewangelizacyjno- modlitewna św. Bogurodzicy, w środę o g. 19,15 Msza św. dla wspólnoty Matek w Modlitwie, w piątek po wieczornej Mszy – spotkanie młodzieżowej wspólnoty Effatha, w sobotę na g. 9,30 zapraszamy kandydatów do służby liturgicznej, a o g. 10,30 na spotkanie scholi dziecięcej, a o g. 16 spotkanie wolontariuszy Kid’s Games.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek – święto św. Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży, w czwartek – wspomnienie męczenników koreańskich, św. Andrzeja, Pawła i towarzyszy, w piątek – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; w środę, piątek i sobotę przypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  3. W piątek po wieczornej Mszy św. – pierwsza próba liturgii poświęcenia kościoła
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 13. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 15. Dziękujemy za dziś składane ofiary na przygotowania do uroczystości poświęcenia kościoła, za ofiary na ten cel zebrane 2 tygodnie temu, za ofiary ub. niedzieli z koncertu charytatywnego na stowarzyszenie PoMOC im. Niepokalanej (802,20 zł) i z kiermaszu ciast – na wyposażenie sali domu spotkań.
  5. Burmistrz Skoczowa przekazuje informację o rozpoczynających się pracach związanych z przebudową przepustu na ul. Harcerskiej obok naszej dawnej kaplicy. Wykonawca jest zobowiązany do wybudowania tymczasowego przejazdu dla samochodów i przejścia dla pieszych. Zdając sobie sprawę, że prace te będą zbiegać się z terminem poświęcenia naszego kościoła burmistrz w swym piśmie wyjaśnia wszystkie okoliczności realizacji tego zadania, przeprasza za utrudnienia i deklaruje pełną mobilizację służb miejskich odpowiedzialnych za nadzór i koordynowanie sprawnego przejazdu i przechodu w tym rejonie podczas trwania tej ważnej dla nas uroczystości. (pełny tekst pisma jest gablotce i w biuletynie).

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa