Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XIII Niedziela zwykła, dnia 1 lipca 2018 r.

  1. W okresie wakacji w naszym kościele w tygodniu będzie tylko jedna Msza św. (oprócz świąt, I piątków i sobót): w poniedziałek i w środę Msza św. o g. 7, a we wtorek i czwartek o g. 17.
  2. We wtorek zapraszamy wraz ze wspólnotą św. Bogurodzicy na comiesięczną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Początek o g. 19. Po Mszy św. – adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy wstawiennicze.
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do odnowienia życia sakramentalnego, do udziału w nabożeństwach o powołania do służby Bożej, ku czci Bożego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, przyjmowania Komunii św. wynagradzającej oraz w całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w piątek Spowiedź św. codziennie pół godziny przed Mszą św. oraz dla dzieci w czwartek o g. 16 i dla młodzieży w piątek o g. 16. W sobotę po rannym nabożeństwie – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Prosimy zgłosić chorych w zakrystii.
  4. W lipcu oddajemy szczególną cześć Najdroższej Krwi Chrystusa. W piątki tego miesiąca przed wieczorną Mszą św. odmawiać będziemy Litanię ku czci Krwi Chrystusowej.

 

  1. Do 8 lipca trwają zapisy na Igrzyska Dziecięce, które będą trwać w dniach 16-22 lipca w Skoczowie. Szczegóły z formularzem zgłoszeń na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Górny Bór 4. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 5.
  3. Bóg zapłać za ofiary ub. niedzieli na pomoc misjom w Boliwii (2600 zł) oraz dziś składane ofiary na Seminarium Duchowne. Dziś po Mszach św. członkowie rad parafialnych będą do puszek zbierać ofiary na przygotowanie uroczystości poświęcenia naszego kościoła.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa