Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, dnia 24 czerwca 2018 r.

1. Gościmy dziś misjonarki świeckie z Boliwii, naszą modlitwą i ofiarą chcemy wesprzeć dzieło misyjne Kościoła.
2. W okresie wakacji w naszym kościele w tygodniu będzie tylko jedna Msza św. (oprócz świąt, I piątków i sobót). W tym tygodniu: w poniedziałek i w środę Msza św. o g. 7, a we wtorek i czwartek o g. 17;

  1. W poniedziałek rozpoczyna się w szkole Tydzień z Panem Bogiem „Niezwykła wędrówka”, który będą przeżywać dzieci pod opieką ks. Przemka i wolontariuszy. Uczestników i organizatorów obejmujemy w tym czasie naszą modlitwą.
  2. We wtorek na g. 19 wraz ze wspólnotą św. Bogurodzicy zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie członków grup modlitewnych i młodzież na Wieczór Uwielbienia, modlitewne spotkanie, podczas którego podziękujemy Bogu za łaski płynące z chrztu św. i prowadzenie nas w ostatnim roku.
  3. W środę przypada wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek będziemy obchodzić uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła – w tym dniu Msze św. o g. 7, 11 (na tę Mszę św. szczególnie zapraszamy uczestników Tygodnia z Panem Bogiem) i o 17. Nie obowiązuje w tym dniu post piątkowy.
  4. W czwartek na g. 16,20 na nabożeństwo i Mszę św. zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, a w sobotę po rannej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Apostolatu Maryjnego w salce pod probostwem.
  5. Siostry redemptorystki z Bielska zapraszają na obchody Triduum modlitwy i wdzięczności na 25-lecie Nieustannej Nowenny do MB Nieustającej Pomocy w poniedziałek o g. 17,30 – spotkanie dla młodzieży, a we wtorek o g. 17,30 – dla rodzin (szczegóły na ulotkach).
  6. W Skoczowie w dniach 16-22 lipca pod patronatem p. Burmistrza i za aprobatą ks. Biskupa bielsko-żywieckiego przy współudziale parafii i wspólnot chrześcijańskich będą odbywać się Igrzyska Dziecięce „Kid’s Games” łączące ruch, zawody sportowe z poznawaniem Biblii. Szczegóły z formularzem zgłoszeń na ulotkach przy wyjściu z kościoła. Zapisy do 8 lipca.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Górny Bór 4. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 5.
  8. Bóg zapłać za ofiary ub. niedzieli na cele inwestycyjne parafii. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na bieżące potrzeby parafii. Przed kościołem ofiarą do puszek można wesprzeć dzieło misji w Boliwii. W przyszłą niedzielę kolekta na Seminarium Duchowne, a po Mszach św. członkowie rad parafialnych będą do puszek zbierać ofiary na przygotowanie uroczystości poświęcenia naszego kościoła.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa