Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XI Niedziela zwykła, dnia 17 czerwca 2018 r.

  1. W czerwcu zapraszamy do oddania czci i zawierzenia swego życia Bożemu Sercu - litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawiamy w niedzielę przed Mszą św. o g. 11,30, a w tygodniu na zakończenie adoracji o g. 17.

 W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. Na dziękczynne Msze św. z tej okazji zapraszamy: uczniów szkoły podstawowej wraz z rodzicami, nauczycielami i wychowawcami w czwartek o g. 17, uczniów szkół ponadpodstawowych – w piątek o g. 17. Od g. 16 w te dni - Spowiedź św.

 Spotkania formacyjne: we wtorek – wspólnota św. Bogurodzicy zaprasza na spotkanie formacyjno-modlitewne, w środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Klubu Seniora, w piątek – po Mszy św. młodzieżowej spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z kl. 7 SP i II gimnazjum.

  1. W czwartek przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, a w sobotę modlimy się za ojców w dniu ich święta.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu gościć będziemy misjonarki z Boliwii, które opowiedzą nam o swej misyjnej pracy w ostatnich miesiącach. Ofiarą do puszek będzie można wesprzeć dzieło misji w tym kraju.

 W zakrystii są do odebrania deklaracje zgłoszenia kandydatów do Bierzmowania w przyszłym roku szkolnym, natomiast rodziców dzieci, które przyszłym roku szkolnym mają się przygotowywać do I Komunii św. prosimy o odebrania deklaracji w zakrystii, a wypełnioną deklarację prosimy o przyniesienie osobiście do kancelarii parafialnej.

  1. Zaproszenia:
    - W sobotę wyruszy skoczowska piesza pielgrzymka na Jasna Górę. Można się jeszcze zapisać w Szpitaliku; spotkanie informacyjne dla idących po raz pierwszy będzie w poniedziałek o g. 18,30 w Szpitaliku;
    - Siostry redemptorystki z Bielska zapraszają na obchody Triduum modlitwy i wdzięczności na 25-lecie Nieustannej Nowenny do MB Nieustającej Pomocy – w przyszłą o g. 9 zapraszają seniorów, w poniedziałek 25.06. , g. 17,30 – młodzież, a we wtorek o g. 17,30 – rodziny (szczegóły na ulotkach).
  2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła członkom wspólnot parafialnych. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 3.

 Bóg zapłać za ofiary na organizację kolejnego Tygodnia z Panem Bogiem oraz za dziś składane ofiary na cele inwestycyjne parafii.


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa