Druga Niedziela Adwentu, dnia 10 grudnia 2017 r.

Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej GN, Niedziela, Miłujcie się…). Do nabycia są opłatki wigilijne i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom – dochód z tej sprzedaży przeznaczony jest na cele charytatywne.

Dziś o g. 16 nieszpory Maryjne. Zapraszamy do licznego udziału.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w roratach codziennie o g. 6,50. W sobotę – roraty będą o g. 7,00.

We wtorek o g. 19 zapraszamy wraz ze wspólnotą św. Bogurodzicy na spotka-nie modlitewno-formacyjne, w piątek o g. 18 – spotkanie młodzieżowej wspólnoty „Effatha”, w sobotę – o g. 10,30 – spotkanie scholi i dzieci przy oratorium.

Odwiedziny duszpasterskie naszych rodzin rozpoczną się 26 grudnia. Za tydzień zostanie podany w biuletynie plan „kolędy”. Jeśli są rodziny, które niedawno do naszej parafii się przyprowadziły lub nie mają jeszcze założonej kartoteki, prosimy o zgłoszenie się w najbliższym tygodniu do kancelarii parafialnej.

Dziś po każdej Mszy św. dzieci i wychowawcy z Domu Dziecka w Międzyświeciu przeprowadzają przed naszym kościołem kiermasz przedświąteczny, z którego dochód będzie przeznaczony na pomoc wychowankom. Dziś także ofiarą do puszki można wspomóc duszpasterstwo Kościoła na Wschodzie. Polecamy te dzieła waszej ofiarności.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na dekorację roratnią i świąteczną mieszkańcom ul. G. Bór, domy prywatne i ul. Parkowej, w tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców Międzyświecia z ul. Beskidzka 1-48, Równa, Jagodowa, Bystra, Górska, Porzeczkowa, Ziołowa, Zgodna, Rozdroże, Berberysów.

Bóg zapłać za dziś składane ofiary na bieżące parafii potrzeby, szczególnie pokrycie kosztów ogrzewania kościoła i Domu Spotkań. Za tydzień kolek-tę na inwestycyjne potrzeby – remont i przebudowę kaplicy na Dom Spotkań zbiorą przedstawiciele rad parafialnych.