Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Chrystusa Króla, dnia 26 XI 2017 r.

1. Dziś o g. 16 nieszpory niedzielne z dziękczynieniem Jezusowi Królowi. Dziś można zyskać odpust zupełny odmawiając pobożnie akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi i spełniając zwykłe warunki odpustu.
2.    We wtorek o g. 19 zapraszamy wraz ze wspólnotą św. Bogurodzicy na spotkanie modlitewne, adorację Najświętszego Sakramentu; w środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Klubu Seniorów; w czwartek na nabożeństwo o g. 16,20 i Mszę wieczorną zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, w piątek o g. 18 – spotkanie młodzieżowej wspólnoty Effatha, w sobotę o g. 10,30  – spotkanie scholi i  dziecięcej wspólnoty przy oratorium.
3.    W czwartek przypada święto św. Andrzeja apostoła.
4.    W tym tygodniu także przypada I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcamy do odnowienia życia sakramentalnego. Dzieci mają Spowiedź św. w czwartek od g. 16. W piątek na g. 16 zapraszamy dzieci praktykujące I piątki miesiąca. Młodzież ma Spowiedź św. w piątek o g. 17,45, dorośli codziennie pół godziny przed Mszą św. Zapraszamy też do udziału w nabożeństwach I piątkowym i I-sobotnim po rannych Mszach św. oraz w adoracji Najświętszego Sakramentu w piątek.
5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą w sobotę od g. 8 – prosimy o zgłoszenie chorych w zakrystii (chorych odwiedziny także przed świętami 23 grudnia, a nie będzie odwiedzi w styczniu).

6.    Młodzież zapraszamy na Mszę św. w piątek o g. 18,30. Po tej Mszy św. – spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania.
7.    W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent i kolejny rok kościelny, w którym szczególnym wydarzeniem dla naszej parafii będzie poświęcenie kościoła (6 X 2018 r.). Początkiem duchowego przygotowania do tego wydarzenia będą roraty, których treści pomogą nam poznać nasz kościół. Już teraz gorąco zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w roratach od 4 grudnia codziennie o g. 6,50.
8.    Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. G. Bór 7, w tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. G. Bór 8b.
9.    Składamy podziękowanie za ofiary ub. niedzieli na kontynuację remontu i przebudowy kaplicy na Dom Spotkań.
10.    Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na dokończenie kościoła w Wiśle Głębcach. ks. Mieczysława i dzieło mu zlecone polecamy waszej modlitwie.


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa