Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII Niedziela zwykła, dnia 19 listopada 2017 r.

 


Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej (przy wyjściu GN, Źródło, Niedziela). Dziś o g. 16 nieszpory niedzielne. Zachęcamy do licznego udziału.


We wtorek o g. 19 zapraszamy wraz ze wspólnotą św. Bogurodzicy na spotkanie formacyjno-modlitewne; w środę na g. 19,15 zapraszamy na Mszę św. wspólnotę Matek w Modlitwie; w piątek o g. 18 – spotkanie młodzieżowej wspólnoty Effatha, w sobotę na Msze św. o g. 7 i spotkanie po Mszy św. w salce zapraszamy wspólnotę Apostolatu Maryjnego, o g. 10,30 – spotkanie scholi i dziecięcej wspólnoty przy oratorium.


Organizatorzy cyklu katechez w Hałcnowskiej Bazylice zapraszają na katechezę o Duchu Świętym, którą wygłosi ks. Jacek Jastrzębski – teolog, duszpasterz, katecheta w najbliższy wtorek o godz. 19.


W tym tygodniu obchodzimy m.in.: w poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kali-nowskiego, we wtorek – Ofiarowania NMP (to dzień imienin ks. biskupa seniora Janusza, o którym będziemy pamiętać w modlitwie), w środę – św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej.


W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu odnowimy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.


Gorąco polecamy projekcję filmu w reżyserii Michała Kondrata „Dwie Korony” poświęconego działalności św. o. Maksymiliana Kolbego, która odbędzie się 19,20,22 listopada o godz. 17.30 w Kinie Teatrze Elektrycznym w Skoczowie.


Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. G. Bór 6, w tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. G. Bór 7.
Bóg zapłać za dziś składane ofiary na inwestycyjne potrzeby parafii – kontynuację remontu i przebudowy kaplicy na Dom Spotkań.

W przyszłą niedzielę odwiedzi naszą parafię proboszcz z parafii Znalezienia Krzyża Św. w Wiśle, ks. Mieczysław Piela, który z polecenia ks. biskupa ordynariusza będzie kwestował na dokończenie kościoła w Wiśle Głębcach. Polecam waszej trosce ks. Mieczysława i dzieło mu zlecone.


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa