Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV Niedziela zwykła dnia 17 września 2017 r.

1. Dziś na g. 16 zapraszamy do udziału w nieszporach niedzielnych.
2. W godzinach kancelaryjnych można rezerwować intencje mszalne na przyszły rok (jest też kilka wolnych intencji na niedziele w tym roku).
3. Spotkania formacyjne: w poniedziałek o g. 19 – wspólnota Zacheusz, we wtorek o g. 19 wspólnota św. Bogurodzicy, w środę po Mszy św. wieczornej – parafialny zespół Caritas, w czwartek po wieczornej Mszy św. – Klub Seniora,
4. w piątek po wieczornej Mszy św. – zaprasza młodzieżowa wspólnota „Effatha”, w sobotę o g. 9,30 - liturgiczna służba ołtarza, o g. 10,30 – schola dziecięca i dzieci z oratorium.
5. W tym tygodniu obchodzimy m.in.: - w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży, w czwartek – święto św. Mateusza Apostoła, w sobotę wspomnienie św. o. Pio.
6. „Wierzę, w Jezusa Chrystusa, który wstąpił na niebiosa, siedzi na prawicy Boga Ojca wszechmogącego” - to temat katechezy, którą wygłosi ks. Krzysztof Sordyl – patrolog i katecheta we wtorek 19 września w Hałcnowskiej Bazylice. Katecheza rozpocznie się o godz. 19.00.
7. W sobotę po odpuście parafialnym 14 października udamy się w jednodniową pielgrzymkę autokarową do sanktuariów maryjnych naszej diecezji (m.in. Rajcza i Przyłęków). Zapraszamy. Zapisy w zakrystii.
8. Dziękujemy za oprawę dzisiejszej uroczystości dożynkowej, za ofiarowane płody ziemi i godne przystrojenie kościoła i ołtarza. Przed kościołem dziś przeprowadzany jest kier-masz ciast, z którego dochód będzie przeznaczony na dalsze wyposażenie kościoła (na stacje Drogi Krzyżowej). Dziękujemy za każdą ofiarę, składam serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie, kiermaszu, ofiarowanie wypieków.
9. Dziś z racji Światowego Dnia Środków Przekazu ofiarą do puszek wspieramy Radio diecezjalne „Anioł Beskidów”.
10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz za ofiary na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 32. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 34. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby inwestycyjne parafii (kontynuację przebudowy kaplicy na dom spotkań).


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa