III Niedziela Wielkiego Postu, dnia 3 marca 2024 r.

1. Dziś o g. 15,45 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
    Po Mszy wieczornej dziś spotkanie na probostwie Duszpasterskiej Rady Parafialnej.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Drogi krzyżowej w piątek o g. 17 (przedtem modlitwa wypominkowa za zmarłych). Także po rannej Mszy św. w piątek będzie Droga Krzyżowa.
  3. W poniedziałek obchodzić będziemy święto św. Kazimierza królewicza, a w czwartek (pierwszy czwartek miesiąca) modlić się będziemy o dar nowych powołań do służby w Kościele. W piątek szczególną modlitwą obejmujemy kobiety w dniu ich święta.
  4. We wtorek wraz ze wspólnotą św. Bogurodzicy zapraszamy na comiesięczną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Początek spotkania modlitewnego o g. 19, o 19,30 Msza św., potem adoracja i modlitwy wstawiennicze.
  5. W czwartek po wieczornej Mszy św. – spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami, w piątek po wieczornej Mszy św. – spotkanie wspólnoty mężczyzn św. Józefa.
  6. Trwają zapisy na XI Pieszą Pielgrzymkę diecezji bielsko-żywieckiej do sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie Łagiewnikach. Szczegóły na stronie faustyna.bielsko.pl i w gablotce.
  7. Dziś członkowie Caritas parafialnego do puszek będą zbierać ofiary na świąteczną pomoc dla potrzebujących. Polecamy Waszej ofiarności tę akcję charytatywną.
  8. Dziękujemy mieszkańcom ul. Morcinka 7 za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty i dekorację. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 9.
    W przyszłą niedzielę, 10 marca, przed kościołem, ofiarą do puszek będzie można wesprzeć kolejną już edycję programu „Pola Nadziei”. Zebrane środki zostaną przekazane do stacjonarnego Hospicjum im. Św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.