XI Niedziela zwykła, dnia 18 czerwca 2023 r.

1. Codziennie w czerwcu zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Serca przed wieczorną Mszą św.
  2. Spotkania: we wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszamy rodziców ministrantów, o g. 19 spotkanie wspólnoty św. Bogurodzicy, w środę na g. 18 zapraszamy Klub Seniora, w sobotę po rannej Mszy św. – Apostolat Maryjny, o g. 10 - wspólne spotkanie służby liturgicznej i scholii dziecięco-młodzieżowej, po wieczornej Mszy – scholi Cantare.
  3. W czwartek o g. 17 zapraszamy uczniów szkoły podstawowej i młodzież oraz rodziców i wychowawców na Mszę św. dziękczynną z okazji kończącego się roku szkolnego i katechetycznego.

4. Obchody liturgiczne w tym tygodniu: środę obchodzić będziemy wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W piątek zapraszamy do modlitwy w intencji ojców w dniu ich święta.

5.W piątek podczas Mszy św. o g. 17 ks. Biskup Piotr Greger udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Kandydatów do Bierzmowania otaczamy modlitwą, zapraszamy do licznego udziału w samej uroczystości. Kandydaci mają Spowiedź św. w czwartek o g. 16 i próbę liturgii po wieczornej Mszy św.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła kandydatom do Bierzmowania; w sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 26. Bóg zapłać za ofiary na dzieła ewangelizacyjne parafii, mi.in. na organizację igrzysk dziecięcych Kid’s Games i wyjazdu na ŚDM.
  6. Rodziców dzieci obecnych klas drugich, którzy chcą, by ich dziecko przygotowywało się i przystąpiło do I Komunii św. w naszej parafii, prosimy o odbieranie w zakrystii deklaracji zgłoszenia dziecka i o zapisanie się na indywidualne spotkanie z duszpasterzem.
  7. Zachęcamy do włączenia się w akcję dobroczynną organizowaną przez Muzeum Sarkandrowskie w Skoczowie - zbiórkę darów dla dzieci Tarnopola, szczegóły na plakacie.