Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

I Niedziela Wielkiego Postu, dnia 26 lutego 2023 r.

  1. Dziś w modlitwie szczególnie prosimy o zakończenie wojny i pokój na Ukrainie, a ofiarą do puszek wspieramy ofiary tego konfliktu.
    Dziś na g. 15,45 zapraszamy do udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, które będzie głosił nasz wikary ks. Mikołaj. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej – w piątki o g. 17 (przedtem modlitwa wypominek za zmarłych).
  2. 2. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Spowiedź św. dla klas V-VII – w czwartek od g. 16, dla kl. IV, VIII i młodzieży w piątek od g. 16. Wszystkie dzieci i młodzież szkolną i zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o g. 17 i po niej na Mszę szkolną. Spowiedź św. dla dorosłych codziennie pół godziny przed nabożeństwem. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie pierwszopiątkowym po rannej Mszy św., w adoracji Najświętszego Sakramentu i w nabożeństwie pierwszosobotnim o g. 6,15. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą w sobotę od g. 8. Prosimy zgłaszać chorych z zakrystii.
  1. Spotkania formacyjne: - we wtorek o g. 19 – wspólnota św. Bogurodzicy; w środę po wieczornej Mszy św. – spotkanie dla seniorów; w czwartek po wieczornej Mszy św. – dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z rodzicami (grupa I); w piątek o g. 16 – dziecięca grupa teatralna; po wieczornej Mszy św. – grupa młodzieżowa, w sobotę o g. 9 – służba liturgiczna, o g. 10 – schola dziecięco-młodzieżowa; o g. 18 – schola liturgiczna.

    5.
    Dziękujemy za ofiary ub. niedzieli na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła i domu spotkań oraz na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty i dekorację mieszkańcom ul. Górny Bór 8b i domów prywatnych z ul. Górny Bór i Parkowej, w sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców Międzyświecia.
  2. W przyszłą niedzielę – kolekta na potrzeby diecezji, a modlitwą i ofiarą do puszek wspierać będziemy dzieci Afryki (dzieło Ad gentes).

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa