V Niedziela zwykła, dnia 5 lutego 2023 r.

1. Naszą modlitwą obejmujemy szczególnie młodzież naszej parafii, która kończy dziś rekolekcje przygotowujące do Bierzmowania.
    O g. 16 zapraszamy do udziału w nabożeństwie ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
    Natomiast po wieczornej Mszy św. ok. g. 17,30 rozpocznie się koncert noworoczny w wykonaniu orkiestry Gloriette. Serdecznie zapraszamy.
  2. 2. We wtorek zapraszamy na comiesięczną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Początek spotkania o g. 19, o g. 19,30 Msza św., po Mszy św. – adoracja i błogosławieństwo św. Błażeja.

Liturgiczne obchody tygodnia: -w poniedziałek wspomnienie śś. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, we wtorek – św. Scholastyki,
    a w sobotę – wspomnienie NMP z Lourdes – w tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego, dlatego zapraszamy naszych chorych i seniorów na nabożeństwo o g. 7 z błogosławieństwem lourdzkim, Mszę św. o g. 7,30 z udzielaniem sakramentu chorych, a po Mszy św. zapraszamy do sali domu spotkań na agapę. Prosimy o pomoc w przybyciu naszym chorym na to wydarzenie.
  3. Spotkania formacyjne: - w piątek o g. 16 – zapraszamy chętne dzieci ze szkoły podstawowej pierwsze zajęcia nowo powstającej grupy literacko-teatralnej;
    - w piątek o g. 18 – spotkanie młodzieżowej wspólnoty Effatha;
    - w sobotę o g. 9,30 – służba liturgiczna, o g. 10,30 – schola dziecięco-młodzieżowa; o g. 18 – zespół muzyczny - schola liturgiczna.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Górny Bór 5, w sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 6.

5. W zakrystii można zapisywać się na wyjazd organizowany przez naszą parafię na Drogę Krzyżową na Górę św. Anny w sobotę 1 kwietnia.

W dzisiejszą niedzielę, ze względu na trwający kurs Eureka – nie będzie czynna kawiarenka parafialna.

DO BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ ZAPRASZAMY WE WTOREK PO WIECZORNEJ MSZY ŚW.