Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela zwykła, dnia 29 stycznia 2023 r.

 Dziś o g. 16 zapraszamy do udziału w ostatnich nieszporach kolędowych.

 1. Od tego tygodnia Msze św. codziennie o g. 7 i 17, adoracja Najśw. Sakramentu: w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty o g. 16, w środy i piątki o g. 15; kancelaria parafialna czynna w zwykłych godzinach.
    W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca; zachęcamy do odnowienia życia sakramentalnego; okazja do Spowiedzi św. – dla dzieci w czwartek i piątek od g. 16, dla młodzieży i dorosłych codziennie pół godziny przed Mszą św.; w piątek na wieczorną Mszę św. zapraszamy dzieci, młodzież; zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu, a w sobotę na g. 6,15 zapraszamy czcicieli Matki Bożej na nabożeństwo i Mszę św. wynagradzającą; w sobotę od g. 8 będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną, prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.
 2. Liturgiczne obchody tygodnia: -we wtorek wspomnienie św. Jana Bosko;
  -w czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), a zarazem Dzień Życia Konsekrowanego – kolekta przeznaczona w tym dniu na zakony kontemplacyjne; w tym dniu w naszym kościele Msze św. o g. 7, 9 i 17 (prosimy o przyniesienie świec z okapnikiem); na Mszę św. o g. 17 zapraszamy dzieci, szczególnie dzieci z rodzicami, które przygotowują się do I Komunii św. – podczas Mszy św. będzie błogosławienie świec, a po Mszy św. – spotkanie w kościele;
  - w piątek – wspomnienie św. Błażeja, patrona wzywanego w chorobach gardła – po każdej Mszy św. będziemy udzielać błogosławieństwa św. Błażeja
 3. W piątek młodzież naszej parafii rozpoczyna kurs Eureka – rekolekcje przygotowujące do przyjęcia Bierzmowania; kandydatów i ekipę prowadzącą obejmujemy naszą modlitwą.
 4. Orkiestra dęta Gloriette, która często posługuje w naszych uroczystych obchodach świąt, tym razem zaprasza na koncert noworoczny, który odbędzie się w naszym kościele w przyszłą niedzielę o g. 17,30 po wieczornej Mszy św.
 5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Górny Bór 4, w sobotę
  prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 5.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa