Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość odpustu parafialnego, dnia 9 października 2022 r.

 1. Przeżywamy dziś uroczystość odpustu parafialnego ku czci Matki Bożej Różańcowej, a jednocześnie kończymy dziś św. Misje parafialne, szczególny czas Bożej łaski i odnowy duchowej. Dziękujemy misjonarzom o. Andrzejowi Mikuciowi i o. Markowi Krzyżkowskiemu za głoszenie nam Słowa Bożego i prowadzenie naszej wspólnoty do odnowienia życia religijnego. Uroczyste nabożeństwo przy krzyżu misyjnym dziś przed sumą odpustową o g. 11,15. Dziś jeszcze zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym o g. 16, a po Mszy popołudniowej – koncert pieśni maryjnych w wykonaniu zespołu muzycznego z Andrychowa.
 2. Zapraszamy do licznego udziału nabożeństwach różańcowych w tygodniu o g. 16,30 (z wyjątkiem czwartku Dnia fatimskiego) oraz do prowadzenia rozważań według proponowanego planu: dzieci w poniedziałek i czwartek, młodzież i służbę liturgiczną w piątek; we wtorek Apostolstwo Dobrej Śmierci, w środę – wspólnotę św. Bogurodzicy, w sobotę – róże różańcowe i Apostolat Maryjny, w niedziele – kręgi małżeńskie i Matki w Modlitwie.
 3. Spotkania formacyjne:
  - we wtorek o g. 19 – wspólnota św. Bogurodzicy;
  - w piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania;
  - w sobotę o g. 9 – służba liturgiczna, o g. 10 – schola dziecięco-młodzieżowa, a po wieczornej Mszy św. – nauka przed chrztem (liturgia chrzcielna w przyszłą niedzielę o g. 11,30)
 1. Na ostatnie w tym roku czuwanie fatimskie zapraszamy w czwartek. Program czuwania: g. 17 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego; od 17,45 do 20 – Różaniec wszystkie części (prowadzą: 1.róże różańcowe; 2. Wspólnota św. Bogurodzicy i wspólnota Matek w Modlitwie; 3. Apostolstwo Dobrej Śmierci; 4. Apostolat Maryjny); 20,00 – Msza św. z procesją wokół kościoła, ok. 21,00 – Apel Jasnogórski;
 2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 5, w najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 7.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa