XXIV Niedziela zwykła, dnia 11 września  2022 r.

1. Bogu dziękujemy dziś za tegoroczne plony ziemi, za owoce ludzkiej pracy.
    Msza św. wieczorna - o g. 16,30. Przedtem o g. 16 zapraszamy na nieszpory.
  2. We wtorek zapraszamy na kolejne czuwanie fatimskie. Program czuwania: g. 17 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego; od 17,45 do 20 – Różaniec wszystkie części (prowadzą: 1.róże różańcowe; 2. Wspólnota św. Bogurodzicy i wspólnota Matek w Modlitwie; 3. Apostolstwo Dobrej Śmierci; 4. Apostolat Maryjny); 20,00 – Msza św. z procesją wokół kościoła, ok. 21,00 – Apel Jasnogórski;

3.Obchody
    liturgiczne tygodnia:

- w poniedziałek – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi,
    - we wtorek – św. Jana Chryzostoma,
    - w środę święto Podwyższenia Krzyża św.,
    - w czwartek – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej,
    - w piątek śś. męczenników Korneliusza i Cypriana (jest to trzeci piątek miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o g. 16,15)
  3. Spotkania formacyjne:
    - w czwartek na Mszę św. o g. 17 i spotkanie po Mszy św. zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz rodzicami (także w przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. z modlitwą za nich o g. 9,30);
    - w piątek – wspólnota młodzieżowa Effatha; w sobotę o g. 9 – służba liturgiczna, o g. 10 – schola dziecięco-młodzieżowa;
    - w sobotę o g. 18 w kościele – nauka przed chrztem (liturgia chrzcielna w niedzielę o g. 11,30)
    W sobotę odbędzie się diecezjalna pielgrzymka rodzin oraz wspólnot Domowego Kościoła do Kalwarii Zebrzydowskiej.
  1. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom płodów ziemnych i osobom, które przystroiły ołtarz na dzisiejszą uroczystość oraz pocztowi sztandarowemu z Teksid Poland.
  2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Górny Bór 7, w najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 8b i domów prywatnych. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na budowę organ w naszym kościele.
    Będziemy w tym dniu obchodzić Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszy św. ofiarą do puszek będziemy wspierać diecezjalne Radio Anioł Beskidów.