XVII Niedziela zwykła, dnia 24 lipca 2022 r.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:
    w poniedziałek święto św. Jakuba apostoła; w tym dniu wspominamy też św. Krzysztofa patrona m.in. kierowców – w przyszłą niedzielę – wzywając opieki św. patrona - będziemy po każdej Mszy św. błogosławić samochody i inne pojazdy mechaniczne oraz wszystkich kierujących tymi pojazdami; tak jak w ubiegłych latach kierowców zachęcamy, by z tej okazji włączyli się w akcję MIVA Polska „1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy” – odbierając na parkingu upominek będzie można ofiarą wspomóc zakup środków transportu dla polskich misjonarzy;
    we wtorek – wspomnienie śś Joachima i Anny rodziców Najświętszej Maryi Panny;
    w piątek – wspomnienie śś. Marty, Marii i Łazarza
  2. Na wspólną Koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację od g. 15 zapraszamy w czwartek, piątek i sobotę. W piątek adorację kończymy nabożeństwem do Przenajświętszej Krwi Chrystusa.
  1. W czwartek na nabożeństwo o g. 16,20 i Mszę popołudniową zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

W sobotę o g. 5,30 ze starego targowiska wyjazd na pielgrzymkę autokarową Apostolatu Maryjnego na Jasną Górę. Są jeszcze wolne miejsca.
W przyszłą niedzielę o g. 11,30 – Msza św. w intencji ks. Przemka z okazji urodzin.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 28. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 30.
  1. Dziękujemy za ofiary ub. niedzieli przeznaczone na inwestycyjne potrzeby parafii – budowę organ w naszym kościele.