Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XIV Niedziela zwykła, dnia 3 czerwca 2022 r.


Gościmy dziś w naszej wspólnocie franciszkańskiego misjonarza z Boliwii, o. Paschalisa. Głosi dziś Słowo Boże, zwróci się też o wsparcie misji ofiarą pieniężną zbieraną po Mszy św. przed kościołem.

  1. W okresie wakacji w tygodniu od poniedziałku do czwartku (za wyjątkiem świąt przypadających w te dni) będzie tylko jedna Msza św. – w poniedziałek i środę o g. 7, we wtorek i czwartek o g. 17, wspólna Koronka i adoracja od 15 będzie w czwartki, piątki i soboty, kancelaria będzie czynna tylko bezpośrednio po Mszy św. w tygodniu.
  2. Obchody liturgiczne tygodnia: w środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w piątek – św. Jana z Dukli. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – polecamy w tym dniu w modlitwie intencje powołań do posługi kapłańskiej, misyjnej, katechetycznej i życia konsekrowanego.

  3. We wtorek wraz ze wspólnotą św. Bogurodzicy zapraszamy na comiesięczną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Początek spotkania o g. 19, Msza św. o g. 19,30, po Mszy św. – adoracja i modlitwy wstawiennicze.

  4. Rozpoczęły się indywidualne rozmowy rozpoczynające przygotowanie do I Komunii św. w przyszłym roku. Rodzice, którzy chcą swe dziecko przygotować w naszej parafii, a nie odebrały jeszcze w zakrystii deklaracji zgłoszenia, proszone są, by to uczynić w najbliższych dniach.
  1. Apostolat Maryjny organizuje Ogólnopolską Pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd 30 lipca w sobotę o g. 5,30 ze Starego Targowiska, koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii naszej parafii w terminie do 15 lipca. Zapraszamy wszystkich chętnych.

  2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 23 i 32. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 24.

 


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa