Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

VII Niedziela zwykła, dnia 20 lutego 2022 r.

 

  1. Dziś o g. 16 zapraszamy dziś do udziału w nieszporach.
  2. W tym tygodniu również w naszym kościele od poniedziałku do czwartku będzie tylko jedna Msza św.: w poniedziałek i środę o g. 7, a we wtorek i czwartek o g. 17. Kancelaria parafialna będzie czynna bezpośrednio po Mszy św. w tygodniu.
  3. We wtorek obchodzimy święto Katedry św. Piotra apostoła,
    a w środę wspomnienie św. Polikarpa biskupa i męczennika.
  4. Spotkania formacyjne: we wtorek o g. 19 - spotkanie formacyjne wspólnoty św. Bogurodzicy, w czwartek na nabożeństwo o g. 16,20 i na Mszę o g. 17 zapraszamy wspólnotę Apostolstwa Dobrej Śmierci, a o g. 18,30 dodatkowa Msza św. dla wspólnoty Matek w Modlitwie. W sobotę po rannej Mszy św. – spotkanie formacyjne Apostolatu Maryjnego.
  5. W przyszłą niedzielę 27 lutego będą wybory do nowej Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła będzie można oddać głos na trzy osoby spośród następujących zgłoszonych kandydatów: Ksenia Bardadyn, Ryszard Dziasek, Janusz Gruda, Sylwia Pelaczyk, Jarosław Pszczółka, Dawid Rak. Komisję wyborczą będą stanowić: Mieczysław Bul, Łukasz Pelaczyk, Justyna Pilecka.
  6. Za tydzień przypada ostatnia niedziela przed tegorocznym okresem Wielkiego Postu. Rozpoczynamy nabożeństwo czerdziestogodzinne.
  1. Bóg zapłać mieszkańcom ul. Górny Bór 4 za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 5.
  1. W przyszłą niedzielę - kolekta na pokrycie kosztów sprowadzonych do naszego kościoła organów. Bóg zapłać również indywidualnym darczyńcom za wsparcie tego dzieła, dziękuję licznym osobom pomagającym w rozładunku transportu instrumentu.

 


________________________________

Modlitwa o dar pokoju św. Jana Pawła II

Boże ojców naszych, wielki i miłosierny! Panie życia i pokoju, Ojcze wszystkich ludzi.
Twoją wolą jest pokój, a nie udręczenie. Potęp wojny i obal pychę gwałtowników.
Wysłałeś Syna swego Jezusa Chrystusa, aby głosił pokój bliskim i dalekim,
i zjednoczył w jedną rodzinę ludzi wszystkich ras i pokoleń.


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa