Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, dnia 21 listopada 2021 r.

1. Zapraszamy dziś o g. 16 na nieszpory niedzielne z modlitwą dziękczynną ku czci Chrystusa Króla. Dziś można zyskać odpust zupełny odmawiając akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi i spełniając zwykłe warunki odpustu.
  2. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko bezpośrednio po wieczornej Mszy św.
  3. Liturgiczne obchody tygodnia:
    - w poniedziałek wspomnienie św. Cecylii, patronki śpiewu kościelnego,
    - w środę – św. Andrzeja Duc-Laca i towarzyszy, męczenników narodu wietnamskiego.
  4. Spotkania formacyjne: we wtorek spotkanie o g. 19 wspólnoty św. Bogurodzicy, w piątek po wieczornej Mszy św. – spotkanie młodzieżowej wspólnoty Effatha, w sobotę o g. 9,30 – służby liturgicznej, o g. 10,30 – dziecięcej scholi.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się okres Adwentu i nowy rok liturgiczny. Słowo Boże będzie głosił o. Andrzej Mikuć redemptorysta ze Starego Bielska. Będzie to zapowiedź misji parafialnych, które będziemy przeżywać w październiku przyszłego roku.
  6. Dziś po Mszach św. przed kościołem do puszek będzie można składać ofiar na pomoc dla Libanu..
  7. Bóg zapłać za ofiary ub. niedzieli na świąteczne paczki dla najbardziej potrzebujących i za dziś składane ofiary na inwestycyjne potrzeby parafii. Dziękujemy mieszkańcom  Morcinka 15 za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W kolejną sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 17.