Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

X Niedziela zwykła, dnia 6 czerwca 2021 r.

  1. Trwa oktawa Bożego Ciała zapraszamy do żywego udziału w nabożeństwach eucharystycznych przed wieczorną Mszą św., a w czwartek na zakończenie oktawy o g. 17 – także do udziału w procesji teoforycznej wokół kościoła. W czwartek można przynieść wianki ziół i kwiatów do pobłogosławienia.
  2. Czerwiec to miesiąc, w którym czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Litanię do Bożego Serca odmawiamy codziennie przed wieczorną Mszą św., a w niedzielę przed Mszą św. o g. 11,30.
  3. W środę o g. 19,15 zapraszamy na Mszę św. wspólnotę Matek w Modlitwie.
  4. W piątek będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na Mszę św. o g. 7 i 17 z odnowieniem aktu zawierzenia naszych rodzin Bożemu Sercu.
  5. W sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP; w tym dniu po rannej Mszy św. o g. 7 - nabożeństwo z aktem oddania Niepokalanemu Sercu NMP.
    W sobotę o g. 17 rozpoczniemy kolejne czuwanie fatimskie. Program czuwania fatimskiego będzie następujący: g. 17 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego; od 17,30 do 20 – Różaniec wszystkie części (prowadzą: 1. róże różańcowe; 2. Wspólnota św. Bogurodzicy; 3. Apostolstwo Dobrej Śmierci; 4. Apostolat Maryjny); 20,00 – Msza św. z procesją wokół kościoła, ok. 21,00 – Apel Jasnogórski; serdecznie zapraszamy do licznego udziału.
  6. Od piątku do niedzieli kandydaci do bierzmowania będą przeżywać rekolekcje - kurs ewangelizacyjny. Kandydatów i ekipę prowadzącą kurs obejmujemy naszą modlitwą.
  7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby diecezji; dziękujemy wszystkim osobom, które przygotowywały ołtarze Bożego Ciała, służbie kościelnej, liturgicznej, dzieciom komunijnym z rodzicami i wszystkim uczestnikom procesji – za wasze świadectwo wiary; dziękujemy też mieszkańcom  Morcinka 19 za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty oraz nowożeńcom za kwiaty i dekoracje. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 21.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa