Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Św. Rodziny, dnia 27 grudnia 2020 r.

 

  1. Dziś o g. 16 – zapraszamy na nieszpory kolędowe. Dodatkowa Msza św. wieczorna dziś o g. 18.
  1. Trwa oktawa Bożego Narodzenia. Każdy dzień w oktawie ma rangę święta liturgicznego. Zapraszamy do udziału we Mszy św. W poniedziałek szczególnie zapraszamy dzieci i rodziców z małymi dziećmi, bo w przypadającym w tym dniu święcie św. Młodzianków udzielamy małym dzieciom szczególnego błogosławieństwa.
  2. W czwartek w ostatni dzień Starego Roku zapraszamy na przebłagalno-dziękczynne nabożeństwo o g. 16,15, a następnie na Mszę św. w intencji parafian z podsumowanie duszpasterskim roku.
  3. W Nowy Rok obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, jest to także Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Msze święte w porządku niedzielnym, a dodatkowa Msza św. o g. 18.
    Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Ponieważ pierwszy piątek miesiąca przypada w Nowy Rok, nie będzie całodziennej adoracji, natomiast zapraszamy na adorację całonocną z piątku na sobotę – od g. 18 do g. 6 rano.
  1. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy czcicieli Matki Bożej na Mszę św. wynagradzającą o g. 7 i na Różaniec fatimski po Mszy św.
  2. Bóg zapłać mieszkańcom  Morcinka 23 za sprzątanie kościoła  i ofiarę na dekorację adwentową i świąteczną. Służbie kościelnej, liturgicznej i wszystkim osobom pomagającym i ofiarującym elementy wystroju świątecznego kościoła składamy serdeczne podziękowania za poświęcony czas, trud i talenty. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania mieszkańców ul. Morcinka 24. Składamy podziękowania za ofiary ub. niedzieli na pokrycie kosztów ogrzewania, za ofiary z kiermaszu ozdób świątecznych oraz ze sprzedaży opłatków i świec wigilijnych. Bóg zapłać ofiarodawcom i zespołowi parafialnego Caritas za przygotowanie i rozdysponowanie świątecznej pomocy dla potrzebujących (udzielono pomocy 29 osobom za kwotę 2516,73 zł).Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa