Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Adwentu, dnia 13 grudnia 2020 r.

  1. Dziś o g. 16 – zapraszamy na nieszpory ku czci Matki Bożej. Dziś oraz w niedziele i święta (aż do zakończenia obecnych obostrzeń) będzie dodatkowa Msza św. wieczorna o g. 18.
  2. Zapraszamy w trzecim tygodniu adwentu do udziału w roratach od poniedziałku do piątku o g. 6,50 (pierwszeństwo dajemy dzieciom, które dotąd gorliwie w roratach uczestniczyły). Streszczenie rozważania roratniego będzie także podczas wieczornych Mszy św. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel księży Biskupów i dają w adwencie świadectwo swej wiary i umiłowania Eucharystii przez udział w codziennej Mszy św. oraz w adoracji Najświętszego Sakramentu, dziękujemy także tym osobom, które korzystają z transmisji on-line z naszego kościoła.
  3. W środę czwartek i w piątek – tak jak w minionym tygodniu – będzie okazja po przeżycia swoich samodzielnych rekolekcji adwentowych „Trzy słowa”: adoracja Najświętszego Sakramentu w te dni po rannej Mszy św. do g. 9 i po południu od g. 15 do 17, a w piątek także po wieczornej Mszy św. do g. 20. Pół godziny przed zakończeniem adoracji będzie okazja do Spowiedzi św. Na stoliku pod chórem będą kartki z rozważaniem na każdy dzień - materiały przygotowane przez rekolekcjonistę ks. Zbigniewa Maciejewskiego.
  4. Zapraszamy do skorzystania z okazji do Spowiedzi św. przedświątecznej codziennie pół przed Mszą św. oraz w godzinach adoracji.
  5. W piątek z racji III piątku miesiąca zapraszamy o g. 16,15 na nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego, a po Mszy św. – uczczenie relikwii św. s. Faustyny.
  6. Bóg zapłać mieszkańcom ul. Morcinka 21 za sprzątanie kościoła  i ofiarę na dekorację adwentową i świąteczną. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania mieszkańców ul. Morcinka 22. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszej parafii składane podczas Mszy niedzielnych, w tygodniu i przelewane na konto parafialne oraz za ofiary ub. niedzieli na pomoc Kościołowi na Wschodzie. W przyszłą niedzielę – kolekta na pokrycie kosztów ogrzewania.Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa