Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XXII Niedziela zwykła, dnia 30 sierpnia 2020 r.

  1. Dziś wieczorna Msza św. o g. 19. Od przyszłej niedzieli Msza popołudniowa o g. 16,30, przedtem o g. 16 – nieszpory. Od poniedziałku wracamy też do zwykłego porządku Mszy św. w tygodniu – codziennie Msze o g. 7 i 17. Kancelaria parafialna będzie czynna w zwykłych porach.
  2. We wtorek wraz ze wspólnotą św. Bogurodzicy zapraszamy na comiesięczną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Początek spotkania o g. 19, o g. 19,30 Msza św., adoracja i modlitwy wstawiennicze.
  3. We wtorek rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Na Mszę św. inaugurującą nowy rok zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli w piątek o g. 17. Dzieci klas pierwszych prosimy o przyniesienie tornistrów do pobłogosławienia. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży w piątek od g. 16. Po Mszy o g. 17 – spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania (w domu spotkań) oraz dla rodziców kandydatów (w kościele).
  4. Wszystkich zapraszamy do odnowienia życia sakramentalnego z racji przypadających w tym tygodniu pierwszego czwartku, piątku i soboty. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed nabożeństwem. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach pierwszopiątkowym i pierwszosobotnim oraz do udziału w całodziennej w piątek i (po raz pierwszy) nocnej z piątku na sobotę adoracji Najświętszego Sakramentu (przypominamy o tym szczególnie osobom deklarującym taką godzinę czuwania i zachęcamy jeszcze kolejne osoby do takiego potwierdzenia swej obecności – lista jest w zakrystii).
  5. W sobotę od g. 8 – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną – prosimy chorych zgłosić z zakrystii.
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Górny Bór 5. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania mieszkańców ul. Górny Bór 6. Dziękujemy osobom, które przystrajały figurkę Matki Bożej Fatimskiej, dziękujemy za każdą pracę, ofiarę składaną dla naszej wspólnoty.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa