XXV Niedziela zwykła, dnia 22 września 2019 r.

1. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek - wspomnienie św. o. Pio, we wtorek – rocznica poświęcenia katedry w Bielsku-Białej, w piątek – św. Wincentego a Paulo, w sobotę – św. Wacława.
  2. Spotkania formacyjne:
    - we wtorek zapraszamy wraz ze wspólnotą św. Bogurodzicy na g. 19 na Mszę św., podczas której będziemy uczestniczyć w chrzcie św. dorosłego katechumena z naszej parafii;
    - w środę o g. 19,15 zapraszamy na Mszę św. wspólnotę Matek w Modlitwie
    - w sobotę zapraszamy po rannej Mszy św. – Apostolat Maryjny, o g. 9,30 - liturgiczną służbę ołtarza, o g. 10,30 – dziecięcą scholę i dzieci z oratorium.
  3. Klub Honorowych Dawców Krwi PCK zaprasza na akcję krwiodawstwa w czwartek na skoczowskim rynku w godz. 10 – 16.
  4. Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza:
    - w piątek przy naszym Domu Spotkań o g. 16 na spotkanie przy ognisku (potwierdzenie przybycia pod nr tel. 33 853 34 52 w. 8)
    - w sobotę na terenie przy Domu Spotkań od g. 12 do 17 – na „Zielony Piknik” – zapraszamy całe rodziny – przewidziano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych (więcej szczegółów na plakacie i w biuletynie).
  1. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii siostry Apostołki Jezusa Ukrzyżowanego z Częstochowy, które podzielą się swoim świadectwem o św. Ojcu Pio oraz będą rozprowadzać książkę pt. "Męka Jezusa Chrystusa. Rozważania na każdy dzień roku" (to książka formacyjna, którą założyciel tego zgromadzenia ks. Domenico Labellarte otrzymał od Ojca Pio przed święceniami kapłańskimi i polecił, aby je rozważał on i jego duchowe dzieci).
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 3. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła mieszkańców ul. Morcinka 5.
  2. Dziękujemy za ofiary ub. niedziele na inwestycyjne potrzeby parafii – pokrycie kosztów remontu dachu na domu spotkań (dawnej kaplicy) oraz za ofiary na radio diecezjalne. Bóg zapłać także za każdą ofiarę składaną indywidualnie na kolejne stacje Drogi Krzyżowej. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby bieżące parafii.